• Müzayede
  • Yenilendi
Broadlink RM Pro + Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda Ile Çalışır Üzerinden Alexa Smartphone APP Kontrol Akıllı Ev Otomasyonu

Broadlink RM Pro + Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda Ile Çalışır Üzerinden Alexa Smartphone APP Kontrol Akıllı Ev Otomasyonu

 
₺ 25.20
₺ 18.90

Malların miktarı
Sipariş verilebilir

    Bu En Yeni modeli "adlı RM PRO +", bu destek Amazon Alexa ile çalışmak. Broadlink RM Pro + Evrensel Akıllı Uzaktan Kumanda Ile Çalışır Üzerinden Alexa Smartphone APP Kontrol Akıllı Ev Otomasyonu Bulmak akıllı yaşam, yaşam basit* Destek IR ve RF 433 MHz için kontrol cihazları gibi TV, klima, DVD ve vb.* Kontrol sizin TV akıllı telefon tarafından internet üzerinden. Broad Link RM Pro destek Wifi 2.4 GHz b/g/n, 3 G ve 4 G tarafından kontrol Android/IOS sistemi.* Sen önyükleme süresi TV/klima/DVD önceden.* Destek oto modları, OTO EV ve OTO UZAKTA (Otomatik Uzakta Funciton android telefon üzerinde kullanılabilir).* Bir adım bağlantı ev veya ofis Wi-Fi, hiçbir ağ geçidi gerekli.* Turn IOS veya Android smartphone içine bir evrensel uzaktan.* Kullanarak Broadlink App kontrol edebilirsiniz, sizin cihazlar her yerde, her zaman wifi üzerinden veya 4 G ağ.* Zamanlama : Ön-set kendi profilleri, otomatik olarak çalışmak set zaman.Bağlantı hususlar : 1. girilen Wi Fi şifre doğru olduğunu kontrol edin.2. Wi Fi isimleri ve şifreleri alanlarda ve özel karakterler var olamaz;3. yönlendirici yeniden;4. kablosuz modu ayarlamak için tavsiye edilir için 802.11b/g;5. Do etkinleştirin MAC adres filtreleme;6, sadece destek 2.4 G ağ, 5 G desteklemiyor, eğer yönlendirici çift-bant, 5 G sinyal kapatın lütfen ve tekrar deneyin* Bu Yeni modeli "adlı RM PRO +", bu destek Amazon için Alexa kumanda TV ile çalışmak, ama dahili sıcaklık sensörü OLMADAN geliyor. Akıllı Evrensel Uzaktan Kumanda Kontrol etmek için bir düğme tüm aletleri (TV, klima, Motor Perde, Vb.)
Zaman Set | Uzaktan Kumanda | Sahne Seti | Sağlıklı Uyku | Akıllı Etkileşim
Tüm aletleri uzaktan sadece bir akıllı telefon tarafından kontrol edilebilir Destek 5,000 + modelleri ev aletleri, TV, Set-Top Box, klima, hoparlör Kutusu, Motor Perde..
Olursa olsun IR uzaktan, veya RF uzaktan, sadece bir akıllı telefon her şeyi kontrol edebilirsiniz Klima açmak, olursa olsun nerede Destek 99% klima piyasada, otomatik bulut paneli maç, bir düğme indir app için uzaktan kumanda.
Klima açmak olsun önce ev, ev almak zaman zaman sıcak tadını çıkarın. Bir saniye kaçırmayın mükemmel maçGeç kalmak için maç, ama realize, RM Pro on TV açmak yardımcı doğru zamanda ve sağ kanal.Maç keyfini çıkarın! Hiçbir klima tüm gece açmak gerekir, ama rahat tüm geceSet sağlık uyku eğrisi, turn kapalı klima a t derin uyku, klima açmak önce uyandırma önlemek için sıcak veya soğuk.Hatta uyku, size zevk için hak nazik ve dikkatli bakım. Akıllı Ev, Sahne etkileşimiEğer sensör monitörler ışık karartmak/sıcaklık daha yüksek/düşük,Ardından aylarında klima soğuk modu/nemlendirici otomatik olarak Akıllı Sensör IFTTT etkileşim |SAHNE 1EĞER çevre sensörü ısıtma monitörler kadar 28, ARDıNDAN hava-klima otomatik olarak Akıllı Sensör IFTTT etkileşim|SAHNE 2EĞER manyetometre monitör kapı açık, DAHA SONRA RM Pro sipariş göndermek için duvar anahtarı açmak için tavan lambası Güçlü ve Istikrarlı fonksiyonu 433 MHz RF uzaktan kumanda, 3 zaman iletmek yeteneği, IR kumanda mesafe 8-15 m, RF sinyal istikrarlı ve geniş kapsama Kolay kontrol tüm IR ve RF cihazı7 IR verici içinde, uzaktan kumanda IR aletleri (Hava-klima, TV, üst-Set Kutusu, Hoparlör, vb)RF donanım, uzaktan kumanda RF cihazlar (motor perde, duvar anahtarı ışık, vb) IR sinyal 433 MHz Bulut yedekleme set bilgi olursa olsun, hangi telefonu kullanmakGiriş yüklemek için tarih için bulut, yeni telefon anda orijinal veri senkronize, olursa olsun IOS veya Android,Sen geri up kendi bilgi serbestçe.


Anahtar Özellikler

Model Numarası:
Upgraded Version Broadlink Pro RM
ölçek:
0.04513888888888889
Maksimum Hız:
None
Meclis'in Devlet:
Ready-to- Go
Marka Adı:
BroadLink
kontrol Kanallar:
2 Kanallar
Özellikler:
Yanıp sönen
Gyro:
None
Function:
WiFi+4G+IR+RF Remote Control Appliance
Type:
Broadlink Pro RM Universal Intelligent Remote Controller
Support OS:
iOS 7.0/ Android 4.0 and above
RF frequency:
433MHz
Power Input:
DC5V/ 1A
Certificate:
CE ,Rohs
Type A:
Broadlink RM Pro+
Type B:
Universal Intelligent Remote Controller
Function A:
Works With Alexa and Google Home
Type C:
RM Mini3

Benzer ürünler kategorisinde