• Müzayede
  • Yenilendi
1 adet Lineer Manyetik Hall Sensörü Modülü arduino için

1 adet Lineer Manyetik Hall Sensörü Modülü arduino için

 
₺ 1.20
₺ 1.14

Malların miktarı
Sipariş verilebilir

1 adet Lineer Manyetik Hall Sensörü Modülü arduino için İpuçları : sipariş bir lot ve DHL ile göndermek gerekiyorsa, lütfen bana ulaşın, ben sizin için fiyat kontrol edecek, belki sizin için bir surpise fiyat var. sevgili Alıcılar, sipariş ABD DAHA AZ $7 olduğunu, Ülkenizde PARÇA OLAMAZ, online izlemek gerekiyorsa, pls seçin Çin post/Singapur Post/e Packet/ekstra nakliye ücreti ödemek Finlandiya Posti ^-^
eğer mal aldığınızda, pls tür onaylamak " iyi alınan " aliexpress, isterseniz onları, pls bize olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın.! ^-^! destekleyici için teşekkürler.! ^-^!
paket içeriği :
Hall anahtarı hall etkisi prensibini kullanarak entegre devre, yarıiletken entegre teknoloji üretim KULLANıR devrenin manyetik duyarlılık, bu voltaj regülatörü tarafından, hall gerilimi jeneratör, diferansiyel amplifikatör, schmidt tetikler, sıcaklık telafisi ve açık kollektör çıkışı sahne devre manyetik duyarlı sensör devresi oluşan, onun için giriş manyetik indüksiyon yoğunluğu, çıkış dijital bir voltaj sinyali.

 


Anahtar Özellikler

is_customized:
Evet
çıktı:
analog Sensör
tip:
titreşim Sensör
malzeme:
polimer
kullanım:
sensor

Benzer ürünler kategorisinde