• Müzayede
  • Yenilendi
LINLIN Lazer Çil Kaldırma Makinesi Ağrısız Nokta Köstebek Dövme Siğil Benek Sökücü Kalem Güzellik Taşınabilir Bakım Ekipmanları Cilt Bakımı

LINLIN Lazer Çil Kaldırma Makinesi Ağrısız Nokta Köstebek Dövme Siğil Benek Sökücü Kalem Güzellik Taşınabilir Bakım Ekipmanları Cilt Bakımı

 
₺ 39.90
₺ 23.94

Malların miktarı
Sipariş verilebilir

-23.39/piece-42.00/pieceoperasyon kılavuzu : 1. Güç düğmesi (on/off) : uzun basın (on/off) düğmesi 3 saniye için, başladıktan sonra kırmızı ışık olacak, varsayılan Seviyesi 1. güç düzeyleri için Kırmızı ışık olduğunu. It olacak 30 dakika sonra otomatik olarak kapanır başladıktan sonra hiçbir varsa herhangi bir işletim.basın (on/off) düğmesi hızlı iki kez, mevcut pil seviyesi gösterecektir, ve sonra dönmek için herhangi bir tuşa basın (Yeşil temsil güç).2. Work düğmesi (OUT) : basın (OUT) düğmesine çalışmaya başlamak için, serbest (OUT) düğme durmasına (gösterge ışığı turuncu).3. Koruyucu Fonksiyonu : uzun basın (OUT) düğmesi 2 dakika için, cihaz otomatik olarak çalışmayı durdurur, çalışmaya devam etmek gerekiyorsa, serbest gerekir (OUT) düğmesine öncelikle, daha sonra basın (OUT) düğmesine tekrar çalışmaya başlamak için.4. Pil Göstergesi ve Şarj Açıklama : 3 yeşil ışıkları tüm on ise, 100% pil güç demektir; eğer ikinci yeşil ışığı yanıyor, 75% pil güç olduğunu; eğer ilk yeşil ışığı yanıyor demektir, 50% pil güç, ne zaman son yeşil ışık yanıp söner, pil gücü 25% olur.zaman şarj başlatmak, bu köstebek kaldırma kalem otomatik olarak kapanacaktır ve durdurma çalışma, 3 yeşil ışıklar sırayla gösterecektir. zaman üzerinde tüm 3 yeşil ışıklar ve değişmez herhangi daha, şarj bittiğinde demektir.özelliği :
benzersiz elektrik iyon teknolojisi kullanarak,benler kaldırabilirsiniz, siğiller, noktalar, çiller, etli normal cilt zarar vermeden nevus ve kanama olmadan.farklı tedavi için yoğunluğu 3 çeşit vardır.alt düzey çil nokta ve üzerinde kullanılır. mole güçlü seviye üzerinde kullanılır.kompakt, taşınabilir ve kullanımı kolay.bir tam şarj 5 saatten fazla sürekli kullanılabilir.şartname :
teknoloji : Elektrik iyonmalzeme : ABSrenk : Beyazağırlık : 120gboyutu : 19*3 cm (Uzunluk * Genişlik)önlemler : 1. it önerdi bu ekipmanı kullanırken taze domuz derisi ile test etmek için ilk kez, sonra eğer tam sonra tedavi yapmak için bu cihazı ' ın performans ve operasyon aşina.2. Because bu bir anda ekipmanları yüksek sıcaklık etkisi üretebilir, kullanılmadığı zaman, iyi saklayın lütfen, çocuk önlemek ve çalıştırmak için nasıl bilmiyorum insanlar bu cihazı kullanarak ve onunla oynarken, tehlikesini önlemek için oluyor.3. please temiz üzerinde bu cihazı kullanarak sonra 30 gün içinde tedavi alanı (basit temizlik tamam), fırçalayın etmeyin lütfen, sert cilt yapay düşmek yapmayın lütfen.4. When uyuz alanı kaşıntılı (yeni cilt büyüyen dönemi), lütfen bu çizmeyin. uyuz 20 ila 30 gün sonra otomatik olarak kapalı düşecek.


Anahtar Özellikler

tip:
Siyah nokta Remover
Marka Adı:
LINLIN
malzeme:
Plastik
Yanlış Kirpik Craft:
Makine Halısı
Model Numarası:
LINLIN-355
boyut:
16.5*3.4cm
Material:
ABS
Color:
white
weight:
0.3kg
Power Supply mode:
charge up
Function1:
Major nevus,Remove mole,Go monkey
Function2:
Tattoo removal,Dispel granulation,Speckle removal
Needle material:
Stainless steel
Application:
Face
type:
Point mole pen

Benzer ürünler kategorisinde