• Müzayede
  • Yenilendi
2018 yeni varış 12 V DC zamanlayıcı anahtarı ile 10 kez on/off başına gün zamanlama kontrol aralığı 1 min-168 H dijital haftalık zamanlayıcı ücretsiz gemi

2018 yeni varış 12 V DC zamanlayıcı anahtarı ile 10 kez on/off başına gün zamanlama kontrol aralığı 1 min-168 H dijital haftalık zamanlayıcı ücretsiz gemi

 
₺ 23.80
₺ 12.14

Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Şirket profili
Shenzhen OBOS bilim ve teknoloji co, LTD., 2006 yılında kurulan shenzhen hangi canlılık dolu ve yenilik, yakın refah Hong Kong.Şirket vardır taahhüdünde edilmiştir akıllı otomasyon kontrol elektronik ürünleri alanında araştırma, geliştirme, üretim ve satış.Sonra 10 yıl geliştirme, şirket set piyasada iyi bir marka görüntü.Şimdi OBOS ürünleri bas daha ihraç edilmiştir ülkeler gibi Kuzey Amerika, Avrupa, güneydoğu Asya, Latin Amerika ve Arap ülkeleri vb Uygulama :
Ürün açık ve kapalı her türlü güç kaynağı otomatik olarak kullanıcının göre zaman.
Kontrol nesneleri olabilir yol lambası, neon lamba, billboard, üretim ekipmanı, yayın TV,
Ve tüm bu devre armatürleri ve ev aletleri kontrol etmek için zaman ayarı gerekir.-12.15/piece SSS : 1 : bir üretici veya bir tüccar?Biz üretici ile daha fazla üretim deneyimi 12 yıl 2 : WŞapka'Şirket s avantajı'S ürünleri : Uygun performans-fiyat oranı(Kapsamlı performans ve fiyat karşılaştırma ) 3 : Ben koymak benim kendi üzerinde logo olabilir?
Emin, müşterilerin logo baskılı veya öğeleri koymak olabilir.4 : uzun ömürlü hakkında nasıl?
Normalde 2 yıl Programlama adımları : 1. basın Zamanlayıcı : Ayarı 1 ÜZERINDE zaman (ekran üzerinde 1).2. basın H +/M + : Ayarı saat ve dakika.3. basın D + : Seçin aynı günlük, farklı günlük, MO-FR, MO-SA, SA-SU, MO BIZ FR, TU TH SA, MO-BIZ, TH-SA. (eğer aynı günlük, basın gerek bu anahtar)4. basın Zamanlayıcı : Ayarı 1 kapalı zaman (ekran 1 kapalı).5. basın H +/M + : Ayarı saat ve dakika kapatmak zaman.6. basın D + : her gün aynı seti istiyorsanız, ihtiyacınız değil bu tuşa basın.7. Repeat adım 2 ~ 6 : Set 2 ~ 6 ON/OFF zaman.Basın C/R : End.


Anahtar Özellikler

renk:
white
Model Numarası:
KG316T
Marka Adı:
OBOS
kullanım:
Timer Anahtarı
teori:
Elektronik
Tipi:
Mini
type of store:
OBOS manufacturer franchise store
main color:
white(gray) and black
working voltage:
12V DC
voltage range:
85-110%
Frequency:
50/60Hz
open/close times:
10times/one week circle
timing control range:
1min-168H
Average error:
0.5s/24h
Mini interval :
1min
outline dimension:
120*75*51.5(mm)
warranty:
5 years
operation :
available

Benzer ürünler kategorisinde